اعلامیه حریم خصوصی

لامپ کالا ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید،  ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است. شایان ذکر است آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آن‌ها است علاوه بر اینکه در مورد شماهر تلفن همراه مشتری موظف است شماره تلفنی که مالکیت آن از آن اوست را  برای ثبت نام و ایجاد حساب کاربری درج نماید و از درج شماره همراه دیگران به نام خود پرهیز نماید. در صورتی که موارد مذکور به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، لامپ کالا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
 مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و لامپ کالا تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
 لامپ کالا همچنین ممکن است برای ارتباط  بهتر با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت ، تحقیقات بازاریابی ، بهبود اشکالات سیستمی و ارائه خدمات و پیشنهادات خرید مرتبط تر با کاربران از برخی اطلاعات  کاربران استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه لامپ کالا را در پروفایل خود لغو کنند.عدم اقدام جهت لغو، به منزله موافقت ضمنی با دریافت ایمیل ها و پیام ها و سلب حق اعتراض می باشد.
شایان ذکر است که 9850004000235981+ شماره‌ ای است که لامپ کالا از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه لامپ کالا را به اطلاع کاربران می‌رساند و واضح است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان لامپ کالا، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام لامپ کالا است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@lampkala.com  اطلاع دهید.
 تاکید می شود حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است  بدین منظور جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش نمایند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فرد دیگری واگذار نماید، می بایست جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی ، شماره جدید خود را در پروفایل وارد و ثبت نماید. لامپ کالا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی و طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.
لامپ کالا همانند سایر وب سایت‌ها  اطلاعات را توسط کوکی  جمع آوری می نماید. اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی لامپ کالا و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها ،اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند. در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های لامپ کالا ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.
لامپ کالا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.
72305 (21) 98+ (پاسخگویی در ساعات اداری شنبه تا چهارشنبه)