شرایط فروش

1.    مقررات و ضوابط عمومی
1.1.    استفاده از فروشگاه اینترنتی لامپ کالا به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط مندرج در پایگاه اینترنتیwww.lampkala.com  تلقی می گردد:
1.2.    خرید کالا از فروشگاه اینترنتی لامپ کالا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد مگر آنکه در شرایط خصوصی این اطلاعیه (ماده 2 به بعد) غیر آن درج شده باشد.
1.3.    مالكیت معنوی اطلاعات موجود در این پایگاه اینترنتی متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات پایگاه اینترنتی با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در پایگاه اینترنتی جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@lampkala.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.
1.4.    اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده از شركت های سازنده اخذ گردیده  و یا بعضا از منابع معتبر خارجی ترجمه شده است. ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی لامپ کالا در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی لامپ کالا مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
1.5.    كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد و مسولیت ارایه اطلاعات نادرست و یا غیر واقعی تماما با کاربر مربوطه خواهد بود.
1.6.    فروشگاه اینترنتی لامپ کالا هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد پایگاه اینترنتی که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این پایگاه اینترنتی باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
1.7.    تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی لامپ کالا با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
1.8.    سایر پایگاه های اینترنتی و لینک هایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی لامپ کالا مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
1.9.    ارتباط فروشگاه اینترنتی لامپ کالا با کاربران از طریق www.lampkala.com و یا آدرس هایی در شبکه های اجتماعی که لینک آن در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در پایگاه اینترنتی درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.
1.10.    فروشگاه اینترنتی لامپ کالا اطلاعات و حریم شخصی کاربران را مطابق با اطلاعیه حریم شخصی که در همین سایت منتشر شده حفظ خواهد کرد.

2.    مقررات و شرایط خصوصی فروش کالا
2.1.    از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی لامپ کالا، پایگاه اینترنتی lampkala.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
2.2.    فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی لامپ کالا درج نموده است.
2.3.    فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را به صورت تلفنی با خریدار هماهنگ می کند.
2.4.    مکان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی لامپ کالا درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد.
2.5.    تایید سفارش به معنی خرید کالا توسط سفارش دهنده محسوب می شود و خریدار موظف است در هنگام تایید سفارش کالا (برای مشتریان خارج از تهران بزرگ) و یا حد اکثر دریافت کالا (برای مشتریان داخل محدوده تهران بزرگ) مبلغ سفارش را طبق شرایط پرداخت مندرج در سفارش (اعم از نقد یا چک) پرداخت و مبلغ سفارش را تسویه نماید. در صورت دریافت کالا یا کالاها بدون تسویه مبلغ سفارش توسط خریدار، تا زمانی که کالا را تسویه نکند حکم امانت بر آن کالا یا کالاهای دریافت شده جاری خواهد بود.
2.6.    در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
2.7.    خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.
2.8.    خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و هزینه حمل را دریافت نماید.

3.    مقررات و شرایط خصوصی شرایط حمل و تحویل کالا

3.1.    در محدوده داخل استان تهران 
3.1.1.    ارسال سفارشات در محدوده استان تهران از طریق ماشین های لامپ کالا و در صورتی که مبلغ سفارش بیش از 3 میلیون تومن باشد رایگان خواهد بود.
3.1.2.    مدت زمان تحویل محموله ها حد اکثر دو روز کاری پس از قطعی کردن سفارش می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
3.1.3.    مکان تحویل کالا یک نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش به عنوان آدرس محل دریافت کالا در وب پایگاه اینترنتی درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از دریافت محموله توسط پیک ها به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
3.1.4.    ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به میزان و حجم سفارشات در آن روز بوده و در محدوده نصف روز قابل پیش بینی می باشد.
3.1.5.    در  سفارش های غیر حمل رایگان مبلغ هزینه حمل در محل تحویل  و در هنگام تحویل محموله از خریدار نقدا دریافت خواهد شد.
3.1.6.    در صورت نبودن خریدار در محل تحویل محموله و یا امتناع خریدار از پرداخت کرایه حمل ، محموله به مبدآ ارجاع داده شده هرگونه حمل مجدد مستلزم پرداخت کرایه مجدد می باشد.

3.2.    در محدوده خارج از استان تهران
3.2.1.    حمل کالا در سایر استان ها به واسطه تیپاکس و یا شرکت پست جمهوری اسلامی ایران (که در این پایگاه اینترنتی به اختصار شرکت پست نامیده می شود) و یا سایر باربری های مجاز که در این پایگاه اینترنتی به اختصار شرکت حامل نامیده می شوند، انجام می شود. حمل کلیه سفارشات توسط شرکت های حامل صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی لامپ کالا از زمان تحویل محموله به شرکت های حامل هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط شرکت های حامل ندارد.
3.2.2.    برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط شرکت های حامل صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود به پایگاه اینترنتی های مربوطه مراجعه و از وضعیت رسیدن محموله خود آگاه شوید.
3.2.3.    مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
3.2.4.    مکان تحویل کالا یک نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش به عنوان آدرس محل دریافت کالا در پایگاه اینترنتی درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از دریافت محموله توسط شرکت های حامل به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
3.2.5.    ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور شرکت های حامل  در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی لامپ کالا هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
3.2.6.    در صورت نبودن خریدار در محل تحویل محموله ، محموله به مبدآ ارجاع داده شده و هرگونه حمل مجدد مستلزم پرداخت کرایه مجدد می باشد.
3.2.7.    مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت های حامل و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی لامپ کالا هیچ گونه دخل و تصرفی در تعیین قیمت حمل ندارد.


4.    شرایط  خصوصی گارانتی و خدمات پس از فروش کالا

4.1.    برگشت کالا (حق انصراف)
4.1.1.    قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تایید سفارش و قبل از ارسال کالا، انصراف و برگشت سفارش مستوجب هزینه لغو سفارش نخواهد بود
4.1.2.    بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت 3 روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا ، درصورت عدم هرگونه تغییر و یا خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا به خریدار حق انصراف داشته و برگشت کالا تنها مستوجب پرداخت هزینه حمل و برگشت کالا توسط مشتری خواهد بود. (ماده 37 قانون تجارت الکترونیک)

4.2.    گارانتی
4.2.1.    از آنجایی که لامپ کالا خود تولید کننده کالاهایی که در سایت به فروش می رساند نمی باشد، هیچ گونه مسئولیتی در قبال گارانتی و خدمات پس از فروش نداشته و خدمات پس از فروش و گارانتی کالاهای فروخته شده و تعیین شرایط آن (اعم از مدت گارانتی و نوع گارانتی اعم از تعویض یا تعمیر و یا دیگر شرایط ) ذاتا برعهده خود تولید کننده و یا شخص حقیقی یا حقوقی است که عناوین و یا شرح آن را تولید کننده بر روی جعبه و یا کارتون کالا درج کرده و یا از طرق رسمی (در وبسایت تولید کننده و یا دیگر منبع رسمی وی) اطلاع رسانی شده است.
4.2.2. لامپ کالا برای سهولت اخذ اطلاعات گارانتی کالاها توسط کاربران و مشتریان، حتی الامکان اطلاعات مربوط به گارانتی و خدمات پس از فروش هر محصول را در صفحه اختصاصی آن محصول درج می کند. (در صورت عدم درج موارد مذكور در این قسمت، فرض بر این است که گارانتی برای آن كالا وجود ندارد). اما تغییر شرایط توسط تولید کننده که مسئولیت گارانتی و خدمات پس از فروش آن کالا را بر عهده دارد، هیچ مسئولیتی را متوجه لامپ کالا نخواهد کرد.

4.2.3. بدیهی است طول مدت گارانتی (مانند یک سال، دو سال و یا ..) ذکر شده برای کالاها (که بر روی کالا یا بسته بندی آن و یا هرجای دیگر که مربوط به لامپ کالا می باشد درج گردیده) حد اکثر طول مدت گارانتی می باشد و ملاک تاریخ پایان گارانتی، تاریخ سفارش یا خرید کالا نمی باشد.

4.2.4. شرایط شمول گارانتی و نحوه استفاده از آن برای هر کالا متفاوت می باشد و چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مشروح در بالا نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شخص گارانتی دهنده اقدام نماید.
4.2.2.    لامپ کالا جهت رفاه حال مشتریان خود کالاهایی را که صرفا از سایت لامپ کالا خریداری شده و مدت گارانتی ان بیش از دو ماه باقی مانده را در محل مشتری تحویل گرفته و با حمل رایگان آنرا به محل خدمات پس از فروش کالای مربوطه رسانده و کالای سالم (اعم از تعویض یا تعمیر را) نیز مجددا به رایگان در محل مشتری تحویل می دهد. تعیین زمان جمع آوری و تحویل مجدد کالاهای دارای گارانتی و خدمات پس از فروش در اختیار لامپ کالا بوده و دیر یا زود آن حقی برای مشتری بر لامپ کالا ایجاد نمی کند.