Web
Analytics Made Easy - StatCounter

شرایط و قوانین

1. مقررات و ضوابط عمومی

1.1. استفاده از فروشگاه اینترنتی لامپ کالا به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط مندرج در سایت www.lampkala.com , www.lampkala.ir  تلقی می گردد:

1.2. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی لامپ کالا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

1.3. مالكیت معنوی اطلاعات موجود در این سایت متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@lampkala.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

1.4. اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شركت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی لامپ کالا در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی لامپ کالا مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

1.5. كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات علاوه بر اینکه مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد مسولیت ارایه اطلاعات نادرست و یا غیر واقعی با کاربر مربوطه خواهد بود.

1.6. فروشگاه اینترنتی لامپ کالا هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

1.7. تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی لامپ کالا با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

1.8. سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی لامپ کالا مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

1.9. ارتباط فروشگاه اینترنتی لامپ کالا با کاربران از طریق www.lampkala.com و یا آدرس هایی در شبکه های اجتماعی که لینک آن در این سایت قرار داده شده بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.

1.10. فروشگاه اینترنتی لامپ کالا به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.


2. شرایط و ضوابط فروش کالا

2.1. از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی لامپ کالا، سایت lampkala.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

2.2. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی لامپ کالا درج نموده است.

2.3. فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.

2.4. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.

2.5. مکان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی لامپ کالا درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد.

2.6. در صورت نبودن خریدار در محل تحویل محموله، محموله به مبدآ ارجاع داده شده و برای بار دوم کرایه حمل دریافت می شود.

2.7. در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

2.8. خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

2.9. خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و هزینه حمل را دریافت نماید.


3. شرایط حمل و تحویل کالا

3.1. ارسال سفارشات در محدوده تهران بزرگ از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه تیپاکس و یا شرکت پست جمهوری اسلامی ایران (که در این سایت به اختصار شرکت پست نامیده می شود) که در این سایت به اختصار شرکت حامل نامیده می شوند، انجام می شود.


3.2. در محدوده خارج از تهران بزرگ

3.2.1. حمل کلیه سفارشات توسط تشرکت های حامل صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی لامپ کالا از زمان تحویل محموله به شرکت های حامل هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط شرکت های حامل ندارد.

3.2.2. برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط شرکت های حامل صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود به سایت های مربوطه مراجعه و از وضعیت رسیدن محموله خود آگاه شوید.

3.2.3. مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)

3.2.4. مکان تحویل کالا یک نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش به عنوان آدرس محل دریافت کالا در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از دریافت محموله توسط شرکت های حامل به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

3.2.5. ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور شرکت های حامل  در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی لامپ کالا هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.

3.2.6. هزینه حمل به صورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل  و در هنگام تحویل محموله از خریدار نقدا دریافت خواهد شد.

3.2.7. در صورت نبودن خریدار در محل تحویل محموله و یا امتناع خریدار از پرداخت کرایه حمل ، محموله به مبدآ ارجاع داده شده و هرگونه حمل مجدد مستلزم پرداخت کرایه مجدد می باشد.

3.2.8. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت های حامل و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی لامپ کالا هیچ گونه دخل و تصرفی در تعیین قیمت حمل ندارد.


3.3. در محدوده تهران بزرگ

3.3.1. جمل محموله ها در تهران توسط پیک های مخصوص لامپ کالا می باشد.

3.3.2. مدت زمان تحویل محموله ها حد اکثر یک روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)

3.3.3. مکان تحویل کالا یک نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش به عنوان آدرس محل دریافت کالا در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از دریافت محموله توسط پیک ها به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

3.3.4. ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به میزان و حجم سفارشات در آن روز بوده و در محدوده نصف روز قابل پیش بینی می باشد.

3.3.5. در مواردی که هزینه حمل به صورت پس کرایه می باشد مبلغ آن، در محل تحویل  و در هنگام تحویل محموله از خریدار نقدا دریافت خواهد شد.

3.3.6. در صورت نبودن خریدار در محل تحویل محموله و یا امتناع خریدار از پرداخت کرایه حمل ، محموله به مبدآ ارجاع داده شده هرگونه حمل مجدد مستلزم پرداخت کرایه مجدد می باشد.


4. شرایط و ضوابط گارانتی و خدمات پس از فروش کالا


4.1. برگشت کالا (حق انصراف)

4.1.1. قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

4.1.2. بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت 3 روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا ، درصورت عدم هرگونه تغییر و یا خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا به خریدار حق انصراف داشته و در صورت استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی لامپ کالا بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده 37 قانون تجارت الکترونیک)


4.2. گارانتی

4.2.1. مدت گارانتی و خدمات پس از فروش و شخص حقیقی یا حقوقی که مسئولیت گارانتی و خدمات پس از فروش آن کالا را بر عهده دارد، برای هر کالا متفاوت بوده و در سایت در کنار قیمت این کالاها درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذكور در این قسمت، گارانتی برای آن كالا وجود ندارد). اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شخص گارانتی دهنده اقدام نماید.