Web
Analytics Made Easy - StatCounter

شرایط و قوانین

1.       مقررات و ضوابط عمومی

1.1.       استفاده از فروشگاه اینترنتی لامپ کالا به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط مندرج در پایگاه اینترنتی www.lampkala.com , www.lampkala.ir  تلقی می گردد:

1.2.       خرید کالا از فروشگاه اینترنتی لامپ کالا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

1.3.       مالكیت معنوی اطلاعات موجود در این پایگاه اینترنتی متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات پایگاه اینترنتی با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در پایگاه اینترنتی جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@lampkala.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

1.4.       اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده از شركت های سازنده اخذ گردیده  و یا بعضا از منابع معتبر خارجی ترجمه شده است. ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی لامپ کالا در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی لامپ کالا مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

1.5.       كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد و مسولیت ارایه اطلاعات نادرست و یا غیر واقعی تماما با کاربر مربوطه خواهد بود.

1.6.       فروشگاه اینترنتی لامپ کالا هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد پایگاه اینترنتی که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این پایگاه اینترنتی باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

1.7.       تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی لامپ کالا با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

1.8.       سایر پایگاه اینترنتی ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی لامپ کالا مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

1.9.       ارتباط فروشگاه اینترنتی لامپ کالا با کاربران از طریق www.lampkala.com و یا آدرس هایی در شبکه های اجتماعی که لینک آن در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در پایگاه اینترنتی درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.

1.10.    فروشگاه اینترنتی لامپ کالا به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

2.       شرایط و ضوابط فروش کالا

2.1.       از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی لامپ کالا، پایگاه اینترنتی lampkala.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

2.2.       فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی لامپ کالا درج نموده است.

2.3.       فروشنده پس از سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.

2.4.       ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق قیمت ها و شرایط مندرج در سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که احتمالا در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.

2.5.       خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

2.6.       خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و هزینه حمل را دریافت نماید.

3.       شرایط حمل و تحویل کالا

3.1.        شرایط عمومی حمل و ارسال کالا

3.1.1.       ارسال سفارشات در محدوده تهران بزرگ از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه تیپاکس و یا شرکت پست جمهوری اسلامی ایران (که در این پایگاه اینترنتی به اختصار شرکت پست نامیده می شود) که در این پایگاه اینترنتی به اختصار شرکت حامل نامیده می شوند، انجام می شود.

3.1.2.       در صورت نبودن خریدار در محل تحویل محموله و یا امتناع خریدار از پرداخت کرایه حمل ، محموله به مبدآ ارجاع داده شده هرگونه حمل مجدد مستلزم پرداخت کرایه مجدد می باشد.

 3.2.       در محدوده تهران بزرگ

3.2.1.       جمل محموله ها در تهران توسط پیک می باشد.

3.2.2.       حمل کالاهای مربوط به سفارش های بیش از یک صد هزار تومان رایگان می باشد.

3.2.3.       مدت زمان تحویل محموله ها حد اکثر دو روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد.

3.2.4.       مکان تحویل کالا یک نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش به عنوان آدرس محل دریافت کالا در وب پایگاه اینترنتی درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از دریافت محموله توسط پیک ها به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

3.2.5.       ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به میزان و حجم سفارشات در آن روز بوده و در محدوده نصف روز قابل پیش بینی می باشد.

3.2.6.       در مواردی که هزینه حمل به صورت پس کرایه می باشد مبلغ آن، در محل تحویل  و در هنگام تحویل محموله از خریدار نقدا دریافت خواهد شد.

3.2.7.       در صورت نبودن خریدار در محل تحویل محموله و یا امتناع خریدار از پرداخت کرایه حمل ، محموله به مبدآ ارجاع داده شده هرگونه حمل مجدد مستلزم پرداخت کرایه مجدد می باشد.

 3.3.       در محدوده خارج از تهران بزرگ

3.3.1.       حمل کلیه سفارشات توسط شرکت های حامل صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی لامپ کالا از زمان تحویل محموله به شرکت های حامل هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط شرکت های حامل ندارد.

3.3.2.       برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط شرکت های حامل صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود به پایگاه اینترنتی های مربوطه مراجعه و از وضعیت رسیدن محموله خود آگاه شوید.

3.3.3.       مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)

3.3.4.       مکان تحویل کالا یک نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش به عنوان آدرس محل دریافت کالا در وب پایگاه اینترنتی درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از دریافت محموله توسط شرکت های حامل به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

3.3.5.       ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور شرکت های حامل  در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی لامپ کالا هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.

3.3.6.       مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت های حامل و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی لامپ کالا هیچ گونه دخل و تصرفی در تعیین قیمت حمل ندارد.

4.       شرایط و ضوابط گارانتی و خدمات پس از فروش کالا